Commissies

A.C.T.I.E.

Daan Beijersbergen van Henegouwen (2017) Voorzitter
Ilse Heeringa (2017) Commissaris Borrel
Tijmen de Jager (2017) -
Ruben Lucas (2017) -
Esmee van Uum (2017) -
Nicolien Heikens (2017) Secretaris 'vo
Joes de Louw (2018) -
Pascalle van den Heuvel (2018) PR
Sara Lise Schooten (2018) Penningmeester

Alumnicommissie

Er zitten geen leden in deze groep

Batacom

Sophia van Beelen (2016) -
Alan Bosboom (2018) -
Maud Kortman (2017) -
Koen Kuijer (2016) -
Dominique Simons (2017) -

BlokjeOmCom

Er zitten geen leden in deze groep

DE-puntencommissie

Robert Geels (2014) -
Laura de Heus (2011) -
Patrick Ruitenberg (2011) -
Roderik Stoffels (2017) -

Diescommissie (zie lustrum)

Er zitten geen leden in deze groep

DOPcom

Er zitten geen leden in deze groep

EducaCie BMT

Veerle Diederiks (2015) -
Marie-Laure Snijders (2016) -
Laurens Spoelstra (2017) -
Denise van 't Verlaat (2016) -

EducaCie TG

Kimmia Azampanah (2016) -
Nina Doorn (2015) Voorzitter
Hans Hazelzet (2017) -
Thijs Rietveld (2017) -
Joske van der Zande (2016) -

Ereledencommissie

Meike van Benthem (2015) -
Elin Biel (2013) -
Cherise Helant Muller (2013) -
Dionne Nijland (2015) -
Rens Jorn Oosterveld (2014) -
Deniz Alp Ugurlu (2016) -
Inge Wijma (2016) -

EscalaCie

Teun Biemans (2017) -
Robin Juliëtte Geesken (2018) -
Irene Désirée Kikkert (2018) -
Jonathan Christian Schipper (2016) -
Jurriaan Sprik (2018) -

ETCcie

Elise Amaral (2017) Handhaving
Felix Dransfeld (2016) Klantenservice
Catharina Jansen (2016) Omroepmevrouw
Mart Kortman (2016) Machinist
Cindy Pistorius (2016) Conducteur
Astrid Schut (2016) Kaartjesverkoopster
Koen "Blorrel" van der Veen (2016) Zwartrijder

Feestcom

Milou Baarsma (2018) -
Maud Bosman (2018) PR
Tjeerdtje van Gastel (2018) Secretaris
Claire Rijnaard (2018) -
Marieke Rona (2018) PR
Tamara Ruuls (2018) Penningmeester
Amber Scholtz (2018) -
Myrna van Veen (2018) Voorzitter

Galacommissie (zie lustrum)

Er zitten geen leden in deze groep

Jaarboekcommissie

Veerle Diederiks (2015) -
Nicole de Kruijf (2015) -
Eva Lam, lammer Lammerts (2016) -
Robin Weijland (2016) -
Marijke Zondag (2015) -

KasCo

Dafne Groener (2014) -
Eline van Hengel (2013) -
Tom "Debieltje" van Iddekinge (2013) -
Simon Stevers (2015) -

Kledingcommissie

Sander Jacob Eric Eggermont (2018) -
Daan Imholz (2018) -
Lars van Krimpen (2018) -
Onno den Os (2018) -
Sven Schwieters (2018) -
Thomas Stindt (2018) -
Veerle van der Wal (2018) -

Lustrumcommissie

Lian Beenhakker (2014) Voorzitter
Martijn Demmink (2015) DJ Tino
Stefan Lip (2015) Kind
Dionne Nijland (2015) Geldbaas
Pieter van Persijn van Meerten (2015) Mandarijn
Robin Weijland (2016) InDesign
Kees Wieriks (2014) Pannekoekenbakker
Inge Wijma (2016) AP-baas
Joske van der Zande (2016) Chef merchandise
Marijke Zondag (2015) Houdt van rollerdisco

Mastercom

Rosanne Boekestijn (2013) -
Fatemeh kazem zadeh (2017) -
Ceri-Anne Suurmond (2014) -
Saskia Yperlaan (2013) -

MepCie/AgresCie

Er zitten geen leden in deze groep

BeunCie

Roy Lindeboom (2017) Voorzitter 'vo
Seija van Lochem (2017) Seija
Deniz Alp Ugurlu (2016) Chillen
Gerko de Vente (2018) Typmeneer
Germen Wennemars (2018) Head of the Sales Department

Na-introcommissie

Iris Kormelink (2017) -
Liselot de Kruif (2017) -
Linda Loosveld (2017) -
Roxane Munsterman (2017) -
Anne Christine Walman (2017) -
Rosalie de Zeeuw (2017) -

Ouderdagcommissie

Emma Gille (2018) Penningmeester
Rian Holtrigter (2018) Voorzitter
Deniz Alp Ugurlu (2016) Bestuursafgevaardigde
Roos Uijthof (2018) Secretaris

Parallakscommissie

Djoeke Helsloot (2017) -
Jamila de Jong (2015) -
Kevin Klein Gunnewiek (2016) -
Thomas van Kuipers (2014) -
Wouter Maathuis (2017) -
Kevin Joost Reijnen (2014) -
Cindy Rikhof (2015) -
Thijs Schreijer (2014) -
Isa Veltmaat (2018) -

Paratripcommissie

Vera Josefien van Boheemen (2018) -
Onno Derkman (2016) -
Karlijn Dol (2018) -
Berit Meike Haitjema (2018) -
Elise Schilt (2018) -
Jennifer van de Streek (2018) -

PERS

Marlie Besouw (2018) -
Bas Bleijerveld (2015) -
Wibrich Boskma (2015) -
Onno Derkman (2016) -
Jeroen Doornbos (2016) -
Floortje Duijkers (2016) -
Djoeke Helsloot (2017) -
Manouk Huisman (2018) -
Eva Lam, lammer Lammerts (2016) -
Arthur de Lange (2015) -
Seija van Lochem (2017) -
Yorben Lodema (2014) -
Casper Maas (2016) -
Kester Meurink (2012) -
Roxane Munsterman (2017) -
Tom Niessink (2015) -
Sueda Ozturk (2016) -
Marieke Rikkert (2016) -
Mathijs van Schie (2011) -
Laurens Spoelstra (2017) -
Suzanne Stouten (2013) -
Gerko de Vente (2018) -
Ian de Waard (2016) -
Selina Zwerver (2015) -

PKIC

Bas Buijtenhuis (2017) -
Tom Busink (2017) -
Femke de Greef (2017) -
Tijmen de Jager (2017) -
Jasper Kessels (2017) -
Koen Kuijer (2016) -
Isa Porsul (2017) -

Quizcie a.k.a. the Game Revival Tour

Elfi Hofmeijer (2013) -
Elisabeth Meijer (2014) -
Patrick Ruitenberg (2011) -
Koen van der Sluijs (2013) -
Kees Wieriks (2014) -

Raad van Advies

Rianne Bulthuis (2018) -
Martijn Demmink (2015) -
Joost Herijgers (2014) -
Stefan Lip (2015) -
Stef Oosterveld (2012) -
Robert Paassen (2012) -
Roderik Stoffels (2017) -
Lucinda de Vos (2015) -
Ruben Vos (2014) -

SIPA

Onno Derkman (2016) -
Kevin Heerema (2018) -
Tom Hofhuis (2015) -
Stefan Lip (2015) -
Paulien van Persijn van Meerten (2018) -
Ruben Vos (2014) -
Robin Weijland (2016) -

Smoocie

Nina Dien Hagen (2018) -
Roxane Munsterman (2017) -

Snowcie

Teun Biemans (2017) Skileraar Bazenmans
Alan Bosboom (2018) Centjes maestro
Nadine Boutkan (2018) Sneeuwkoningin
Manouk Huisman (2018) Huisvrouw
Irene Désirée Kikkert (2018) Praeses der Snowcie 'Vocie
Ian de Waard (2016) Bestuurskoning der Snowcie 'Vocie
Veerle van der Wal (2018) AprescalaSki Baas

StrongCie

Er zitten geen leden in deze groep

Studiereiscommissie

Mayke Doorn (2014) -
Kaj Kappe (2014) -
Danien Kool (2014) -
Rens Jorn Oosterveld (2014) -
Anne-Lynn Paalvast (2014) -

Symposiumcommissie

Daan Beijersbergen van Henegouwen (2017) Promo
Evi Dirks (2016) -
Joyce Greidanus (2016) -
Ilse Heeringa (2017) Voorzitter
Iris Huinink (2016) -
Vincent Oosterhoff (2017) Penningmeester
Ans Vlooswijk (2017) -
Ian de Waard (2016) -

Tapperscollege

Daan Beijersbergen van Henegouwen (2017) -
Rianne Bulthuis (2018) -
Esmee Buter (2016) -
Onno Derkman (2016) -
Jitse 'Broer' Giesen (2015) Tappersbestuur
Rogier Beugelbekkie Heeg (2013) -
Joost Herijgers (2014) -
Tom "Debieltje" van Iddekinge (2013) -
Eva Lam, lammer Lammerts (2016) -
Roy Lindeboom (2017) Mègeul
Jaap Lobeek (2014) -
Hans Mulder (2015) -
Stef Oosterveld (2012) -
Robert Paassen (2012) -
Pieter van Persijn van Meerten (2015) Tappersbestuur
Caroline Elisabeth Pullen (2016) -
Patrick Ruitenberg (2011) -
Ben Sawaryn (2012) -
Hans-Pieter Snels (2011) -
Simon Stevers (2015) -
Lucinda de Vos (2015) Tappersbestuur
Joris de Vries (2017) -
Ian de Waard (2016) -
Kees Wieriks (2014) Tappersbestuur
Inge Wijma (2016) Tappersbestuur
Marijke Zondag (2015) -

ToeCo

Emese van Dalen (2017) -
Laura Miessen (2016) -
Iris Obdeijn (2015) -
Max Rietberg (2017) -
Anna Schoonhoven (2015) -

Werkgroep Werkveld

Renée Geraats (2012) -
Elfi Hofmeijer (2013) -
Nik Huisintveld (2010) -
Stefan Lip (2015) -
Leen Vanwinsen (2015) -
Lisa Verhoeven (2013) -

ZeilCie

Er zitten geen leden in deze groep

CCCP/WebCom

Hein Rodel (2014) -
Patrick Ruitenberg (2011) Epische Eindbaas
Raymond van Wijk (2012) -

Promotiemateriaal aanvragen

Het aanvragen van promotiemateriaal (en eventueel het aanvragen van een fotograaf) voor je commissie kan via de volgende link: https://goo.gl/forms/6MclLguvYls4dDUr2