Board

2023 - 2024 Omnis Excitari

Arthur Zijlstra - Chairman
Femke Vrolijk- Secretary
Aukje van Lieshout - Treasures
Gijs Houben - Commissioner of Internal Relations and Commissioner Educational Affairs BMT
Merel van der Werf - Commissioner of Internal Relations and Commissioner Educational Affairs TG
Niek Geleijnse - Commissioner of External Relations

45


2022 - 2023 Rerum Novarum 

Ruben de Wolf 
Lieke Zoetelief 
Lucas Appelman
Sarah Krebbers 
Thomas Martens 
Michelle Buijs 

43


2021 - 2022 Moribus Antiquis

Huib Schulte 
Ricco Zeegelaar 
Okke Peters 
Ilse Ekkelkamp
Ismay Spijker
​Oona Zantingh

43


2020 - 2021 Anguis in Herba 

Lisette Masselink
Maud Bosman 
Germen Wennemars
Astrid Hornman
Manouk Huisman 

42


2019 - 2020 Fortuna Vitrum

Seija van Lochem
Iris Huinink
Daan Beijersbergen van Henegouwen
Tijmen de Jager
Nicolien Heikens
​Ilse Heeringa 

41


2018 - 2019 Aliquis in Omnibus

Deniz Alp Ugurlu
Jelle Hierck
Robin Weijland
Lieke Pullen
Koen van der Veen
Ian de Waard

40.jpg


2017 - 2018 Solis Ortus

Martijn Demmink
Stefan Lip
Simon Stevers
Lucinda de Vos
Nina Doorn
Leen Vanwinsen

39


2016 - 2017 Uniformis Inaequitatis

Joost Herijgers
Kees Wieriks
Tom van Iddekinge
Roderik Stoffels
Hein Rödel

38.jpg


2015 - 2016 Normothermia

Chérise Hélant Muller
Marije Linthorst
Karl Jacobsen
Saskia Yperlaan
Elfi Hofmeijer
Ruben Vos

37.jpg


2014 - 2015 Ora Serrata

Ben Sawaryn
Lars Rikken
Stef Oosterveld
Renée Geraats
Rianne Bulthuis
Laura Nauta

36.jpg


2013 - 2014 Sensus Septimus

Anne ten Dam
Machteld Boonstra
Patrick Ruitenberg
Hans-Pieter Snels
Laura de Heus
Babette van de Werff

35.jpg


2012 - 2013 Arbor Vitae

Marjanne Luinstra
Judith Dijkstra
Claudia Reuvers
Nik Huisintveld
Joey Peeters
Tim Boers

34.jpg


2011 - 2012 Spina Forte

Kim van Noort
Killian Kappert
Huib de Jong
Annemijn Jonkman
Vincent Hommersen
Jan-Yme de Boer

33.jpg


2010 - 2011 ^Circumfleks^

Frank van Rosmalen
Jan Verhoeff
Johannes van Wijngaarden
Mirjam Visscher
Lisette Alfring
Rob van Doremalen

32.jpg


2009 - 2010 Aido Hwedo

Miranda Schraa
Dirk-Jan Cornelissen
Richte Schuurmann
Elise Perk
Tom Hendriks

31.jpg


2008 - 2009 Tractus Sanus

Erik van Bussel
Paul de Jonge
Evita Wiegers
Michiel Klitsie
Kaj Gijsbertse
Daan Hellingman

30.jpg


2007 - 2008 IxChel

Syro Ronda
Irene Staal
Eric Schat
Jene Meulstee
Tycho Wesselius
Rinse Ubbink

29.jpg


2006 - 2007 Proprioceptie

Pim Pellikaan
Gijs van de Wetering
Karin Platenkamp
Sten van de Stadt
Gert-Jan ter Boo

28.jpg


2005 - 2006 Humulus Lupulus

Jetty van Ginkel
Bart Rijckaert
Karel van den Hengel
Theun van Veen
Myrthe van der Ven
Jeroen Schols

27.jpg


2004 - 2005 Pontis

Emiel Smit
Bart Fischer
Wolf Rombouts
Reinoud Klijn
Koen Snijders

26.jpg


2003 - 2004 Corpus Callosum

Marcel van Eijken
Dirk Roelof Dekker
Geert Schrijver
Simone Boerema
Pieter Holtman

25.jpg


2002 - 2003 Orde uit Chaos

Thiele Kobus
Kim Sweers
Jasper Siekman
Joyce Doorn
Rutger Heddes
Bjorn Harink

24.jpg

1998-2002

Martin Amersfoort

Annelies van der Veen

Pauline Fransen

Lotty Huijboom

1997-1998

Bas Splinter

Maureen Bosch

Sander Rienstra

Jeroen Kuper

1996-1997

Ralph Gudde

Jan Waal 

Henk Visser

Paul Oude Lenterink

1996

Regje Vos

Ralph Gudde

Henk Visser

Martine Claassen

1995-1996

Bart Kooi

Siddi Wouters

Guido Rebel

Martine Claassen

1994-1995

Hans Plekkenpol

Michiel Slotboom

Johan Pel

Rowald Franck

1993-1994

Mark Eijkelkamp

Jeroen Pieper

Rob Steenwijk

Peter Morsink

Hans Plekkenpol

1992-1993

Jan-Eric Zandbergen

Petra Smit

Mark Eijkelkamp

Ferdinand Harmsen


1991-1992

Connie Hoekstra

Petra Smit

Jan-Eric Zandbergen



1989-1991

Connie Hoekstra

Wilko Westerhof

Erik Erkelens

Teun G. Ruardi


1987-1989

Marcel Kooijman

Marc Ratering

Piet Harlaas

Michel Emons

Berna Croonen

1986-1987

Marc Esse van der Zande

Nicolaas Verdonschot

Gerben Sinnema



1985-1986

Marc Esse van der Zande

Hein van Jaarsveld

Hermannus van de Molen


1984-1985

Harie Weinans

Henk van Damme

Hans Jonker

Michel Dalstra

1983-1984

Albert Egberink

Rienko van Bergen

Hans Jonker


1982-1983

Jan Koers

Rienko van Bergen

Albert Egberink

1981-1982

Jules Smit

Leonardus Vogels

Jan Koers

1980-1981

Cornelis Stok

Eenink Marinus

Ferdinand Markerink

1979-1980

Kees Stok

Frits Markerink

Raymond de Moulin


1978-1979

Eelco Toxopeus

Louis Sederel

Ap van der Graaf

Betty Johanns

Tom Pijl

Frank Kloek

Wicher Wycherson

Our sponsors